O projektu Go2toilet

Projekt Go2toilet vznikl z reálné zkušenosti s rodinou při cestování, kdy taková úsměvná drobnost a nutnost, jako dojít si na toaletu, dokáže udělat z dovolené pěkné peklo.

Problémy turistů (klidně s celou rodinou)

  1. Potřeba dojít si na toaletu je poměrně častá - nechtějí pokaždé stavět v restauraci na kávu.
  2. Neví, kde toalety jsou (reálné kvalitní značení neexistuje).
  3. Nevědí jak a kolik platit.
  4. Nedomluví se v případě, že vše nejde 100% hladce.

Přemýšleli, jsme že nemůžeme být jediní, kdo tyto problémy zažívá a začali dělat průzkumy. Po ověření toho, že je mezi lidmi, kteří cestují zájem o to aplikaci využívat a že je cílová skupina, která nemá problém za to platit, jsme se pustili do práce.

Navrhli jsme řešení

  1. Naší aplikaci mají kdykoliv po ruce.
  2. Aplikace najde toalety na základě GPS polohy.
  3. Platit půjde pohodlně, platební kartou nebo z virtuálního kreditu.
  4. Na místě se prokážou přímo v aplikaci a není potřeba řešit cokoliv navíc.


Ale hlavně, chtěli jsme jít nad rámec běžné databáze veřejných WC, která časem zastará. Proto:

  1. Začali jsme zjišťovat pohled majitelů toalet (veřejných, restaurací, obchodních center apod.) na frekventovaných místech Prahy. Výsledek? Vítali nás.
  2. Začali jsme domlouvat spolupráci a nabírat partnery do systému.

Díky tomu umíme nabídnout zákazníkům kvalitní, aktuální databázi s přidanou hodnotou, jako je otevírací doba, mapovaná vybavenost toalety, vyfocený vstup do budovy a také hodnocení od jiných uživatelů.

Vyvinuli jsme funkční prototyp, pustili ho mezi lidi pomocí základního marketingu a sesbírali první data, detaily najdete v PDF dokumentu níže.

Naše vize

Naší vizi je stát se celosveětoovu aplikací připravenou na turisticky frekventovaných místech. Vybudovat značku, která bude asociována s toaletami na cestách stejně jako například Booking se sháněním ubytování.

Dále máme připravené řešení pro toalety, za které je potřeba platit bez obsluhy. Tedy přes aplikaci uhradíte a například turniket vás pustí na toaletu. Funkci jsme nazvali Scan&Go2toilet a máme funkční prototyp.

Proč hledáme investora?

Věděli jsme od začátku, že takovýto projekt bude úspěšný až ve větším měřítku a objemu. Proto jsme se rozhodli udělat první verzi (prototyp), otestovat reakci trhu a v případě, že uvidíme reálný zájem, budeme shánět investory na další fáze. Vše jsme řádně spočítali a rozdělili do investičních kol. Detaily máme popsané detailně v PDF dokumentu níže.

Proč s námi?

Tým plný reálných zkušeností s byznysem. Nejsme nadšenci do nápadu, máme reálné zkušenosti ze stavění fungujících firem a vidíme v projektu opravdový potenciál na úspěch. Víme, že nebude rychle a snadno, ale odměna roste vždy s rizikem.

Máme detailní byznys plán